Surfshark One – cztery produkty, pełna ochrona!

Na rynku jest wiele usług VPN, ale nie wszystkie zasługują na zaufanie klientów. Jedną z tych o wypracowanej dobrej reputacji jest Surfshark. Dziś jednak firma stojąca za tą marką ma do zaoferowania znacznie więcej…

Czy wiesz, czym jest Surfshark One? To zestaw czterech narzędzi, dzięki którym uzyskasz pełną ochronę w cyfrowym świecie. Niestraszne będą Ci wirusy, malware, wycieki danych ani zagrożenia dla prywatności online.

Oto produkty, które składają się na jedną subskrypcję od Surfshark:

  • Surfshark VPN

Narzędzie do ochrony prywatności online, które maskuje Twoją aktywność w Internecie, chroni Twoją tożsamość i zapobiega śledzeniu. Dzięki Surfshark VPN ominiesz cenzurę i zapewnisz sobie bezpieczeństwo w sieci.

  • Surfshark Antivirus

Antywirus do ochrony Twoich urządzeń przed wirusami i malware. Zapomnij o złośliwych plikach, dokumentach czy aplikacjach.

Surfshark One - baner promocyjny
  • Surfshark Search

Potężne, a zarazem lekkie narzędzie do wyszukiwania, które wyświetla wyłącznie organiczne wyniki. Przeszukuj Internet w pełnej prywatności i bez reklam, logów czy trackerów.

  • Surfshark Alert

Inteligentne narzędzie, które działa jako wykrywacz, by ostrzec Cię w sytuacji, gdy dojdzie do wycieku Twoich danych osobowych. Zapobiegnij możliwym szkodom, dopóki nie wymknie się to spod Twojej kontroli.

Ceny pakietu Surfshark One:

  • 1 miesiąc – 17,95$ miesięcznie + podatek
  • 1 rok – 4,49$ miesięcznie (53,88$ za pierwsze 12 miesięcy + podatek)
  • 2 lata – 3,22$ miesięcznie (83,76$ za pierwsze 24 miesiące + podatek)
Surfshark One - ceny

Dołącz do globalnej społeczności Surfshark i zanurz się w nieskończonym oceanie cyfrowych możliwości. Czeka na Ciebie świat bez ograniczeń, pełen prywatności i bezpieczeństwa.

Kliknij tutaj, by zamówić Surfshark One i bezpiecznie surfować po internecie!