StartMail podwaja dostępną pamięć – ceny pozostają bez zmian

StartMail to bezpieczna, nastawiona na prywatność usługa poczty elektronicznej. Stoi za nią holenderska firma, której zawdzięczamy wyszukiwarkę Startpage, uznawaną za jedną z najlepszych alternatyw dla Google. Usługa oferuje wiele przydatnych funkcji, a teraz stała się jeszcze lepsza. Podwojona pamięć skrzynki mailowej powinna zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających.

W czwartek zespół StartMail poinformował o podwojeniu pamięci dostępnej dla użytkowników – bez względu na subskrybowany plan. Wcześniej do dyspozycji mieli 10 GB, a teraz prywatna skrzynka pomieścić może nawet 20 GB. W praktyce nikomu nie powinno więc zabraknąć miejsca na dane. Co istotne, ceny abonamentów StartMail pozostały niezmienione, nawet pomimo szalejącej inflacji.

Jak poinformowała firma, nowi użytkownicy StartMail podwojoną pamięć otrzymywać będą od samego początku. Jeśli zaś chodzi o osoby już korzystające z usługi, to na zmianę limitu będą one musiały poczekać. Ma to nastąpić w ciągu najbliższych tygodni. Aby sprawdzić dostępne miejsce, należy przejść do zakładki „Settings”, a następnie wybrać „Current storage.”

Warto podkreślić, że subskrypcja usługi StartMail to stosunkowo niewielki wydatek. Dodatkowo, dzięki współpracy prywatnie.eu i StartMail, dostajesz zniżkę -50% na zakup rocznego abonamentu. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie StartMail, zaczynając z tego linku. Cena planu podstawowego spadnie wtedy do około 30$. Opcja z własnymi domenami wiązać się będzie z kosztem większym o zaledwie kilka dolarów. Żadna konkurencyjna usługa nie oferuje tego samego za podobną cenę.

Jakie są najważniejsze zalety StartMail? Usługa pozwala w niezwykle łatwy sposób szyfrować wiadomości za pomocą PGP. Kolejną ważną kwestią jest to, że StartMail stosuje zaawansowane metody zabezpieczania danych użytkowników. W skrzynce od StartMail na próżno szukać jakichkolwiek reklam. Co więcej, użytkownicy mogą liczyć na ochronę przed cyfrowymi zagrożeniami, takimi jak phishing. Więcej na temat funkcji i zalet usługi StartMail znajdziesz w naszej recenzji.