Brave Search wprowadza niezależne wyszukiwanie obrazów i filmów

Brave Search zaprezentowało swoją ekskluzywną funkcję wyszukiwania obrazów i filmów. Ta znacząca aktualizacja dostarcza użytkownikom kompleksową, skoncentrowaną na prywatności alternatywę dla wyszukiwarek Big Tech, eliminując konieczność opuszczania Brave Search w celu wyszukiwania wyników obrazów i filmów.

Nowa funkcja umożliwia obsługę dowolnego zapytania w Brave Search bezpośrednio z własnego indeksu Brave, dostarczając użytkownikom w pełni niezależną, chroniącą prywatność i odporną na cenzurę wyszukiwarkę.

Wyniki wyszukiwania treści internetowych stanowią większość wszystkich wyników wyszukiwarek, ale wyszukiwanie obrazów i filmów staje się coraz bardziej rozdrobnione ze względu na eksplozję wzrostu treści wizualnych w Internecie. Wielu użytkowników zwraca się do swoich ulubionych platform społecznościowych i treściowych, aby odkrywać treści wizualne, często kosztem swojej prywatności.

Brave Search, będąc w 100% prywatne i anonimowe, stawia wysokie wymagania dla wyszukiwania obrazów i filmów. Wierzą, że użytkownicy powinni mieć możliwość odkrywania treści bez profilowania tych wyników przez ich wyszukiwarkę i zgłaszania ich do firm Big Tech.

Dodanie wyszukiwania obrazów i filmów czyni Brave Search bardziej kompleksową wyszukiwarką, jednocześnie chroniąc prywatność użytkowników. Użytkownicy mogą teraz uzyskać dostęp do szerszego zakresu treści bezpośrednio w Brave, korzystając z większej szybkości i prywatności w porównaniu z wyszukiwarkami, które polegają na dostawcach zewnętrznych.

Brave Search jest dostępne dla wszystkich na search.brave.com i jest również domyślną wyszukiwarką w przeglądarce Brave.